Dear members

New Aimoo has already launched. You are now visiting the old version of Aimoo. In old Aimoo, you can only view, but can`t post, reply and do other operations. To access new Aimoo, please contact the forum owner to submit a forum migration(http://old.aimoo.com/newaimooapplication.cfm) or contact the Aimoo administrator on Facebook. 

Welcome to visit the forum on new Aimoo: http://www.aimoo.com
Close it  
User Name  Password
Forumi Amantin
Make a donation click here. Your support will help us remove ads and upload local images, etc.
Title: Thashetheme VIP-sh shqiptare
Forumi Amantin   Thashetheme V.I.P.
Hop to: 
Views:95     
New Topic New Poll
<<Previous ThreadNext Thread>>
Page 1 / 1    
AuthorComment
Amantin
 Author    Rank:Diamond Member!

Score: 625
Posts: 625
Registered: 07/10/2012
Time spent: 23 hours

(Date Posted:11/10/2012 08:26)
Share to: Facebook Twitter MSN linkedin google yahoo

Premiera e dokumentarit “Dear Albania”


Besoj se te gjithe ju jeni njoftuar nga media, ne lidhje me aktivitetet e organizuara nga Bashkia ne kuader te “Tirana Art Days”, per te cilat jane ftuar artista dhe personazhe shqiptar, te famshme dhe te suksesshem ne gjithe boten.
Tirana eshte kthyer, ne kete jave te pare te tetorit, ne qytetin e artit, modes, arkitektures dhe urbanistikes.
Emra te njohur si Eliza Dushku, Fadil Berisha, Blerim Destani, Anxhela Martini, Marigona, Dragusha, etj kane mberritur ne kryeqytet ne kuader te ketij projekti, i cili perkon dhe me 100 vjetorin e Pavarsise se Shqiperise.
Diten e djeshme, ne ambjentet e Kinema Millenium u shfaqe dhe premiera e dokumentarit “Dear Albania”, i cili kishte per protagoniste kryesore aktoren me origjine shqiptare, te famshme ne Hollivud Eliza Dushku. Eshte folur dhe shkruar per kete dokumentar, jo vetem nga mediat shqiptare, por edhe ato te huaja.
Ka qene nje reklame shume e mire qe Eliza i ka bere Shqiperise ne mbare boten dhe per kete nuk mund vecse t’i jemi mirenjohes, pasi te themi te drejten vendi yne ka vertete nevoje per pak reklame te mire e per disa fjale te ngrohta.Perpara se te ndaj me ju pershtypjet e mia per mbremjen e djeshme dhe mbi te gjitha per dokumentarin, dua te citoj fjalet qe vete Eliza ka shkruar ne lidhje me kete dokumentar dhe arsyet qe e shtyne drejt ketij projekti.

usertype:1
<<Previous ThreadNext Thread>>
Page 1 / 1    
New Topic New Poll
Sign Up | Create | About Us | SiteMap | Features | Forums | Show Off | Faq | Help
Copyright © 2000-2018 Aimoo Free Forum All rights reserved.

Get cheapest China Wholesale,  China Wholesale Supplier,  SilkChain 丝链to be a retailer is easy now.
LUFFY LUFFY LUFFY
LUFFY LUFFY LUFFY LUFFY LUFFY