Delete Message  
Are you sure you want to delete?
    
User Name  Password
Forumi Amantin
 
Make a donation click here. Your support will help us remove ads and upload local images, etc.
Category
Topics
Replies
Last Post
Views
  Forumi Amantin
No New TopicRregullorja e forumit
Eshte e rendesishme te lexohet dhe respektohet nga te gjithe ne!
3
0
Topics: Oldje.com.E368.Tina....
Posted by:
marota
21/04/2014 13:51
329
  Këndi i Anëtarëve
No New TopicPrezantimi juaj
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Nje fotografi tuajen?
4
5
Topics: Pershendetje
Posted by:
Amantin
18/10/2012 06:57
314
No New TopicPërshëndetje & urime
Ju pershendesim dhe ju urojme qendrim te mbare ne kete forum.
2
3
Topics: Exposure Airwave Sec...
Posted by:
marota
13/04/2014 04:07
245
No New TopicNdihmoni njëri-tjetrin
Jeni te ftuar te kerkoni ndihmen qe ju nevojitet dhe do bejme te pamunduren qe ta merrni ate.
2
0
Topics: Quick Heal Ts 2012 1...
Posted by:
marota
23/04/2014 03:35
361
  Kombi Shqiptar
No New TopicHistoria shqiptare
Historia shqiptare nder shekuj.
6
29
Topics: Dragon Ball Z Battle...
Posted by:
marota
23/04/2014 17:22
1978
No New TopicArkeologjia shqiptare
4
12
Topics: Ask.fm Hack 2013 V1....
Posted by:
marota
16/04/2014 23:16
490
No New TopicGjeografia shqiptare
6
0
Topics: Swati-4 (04 Serij Iz...
Posted by:
marota
23/04/2014 11:20
1288
No New TopicBotanika shqiptare
1
2
Topics: Botanika shqiptare
Posted by:
Amantin
07/10/2012 14:49
1034
No New TopicFigurat e shquara të kombit shqiptar
1
0
Topics: RegistryNuke 2012 V ...
Posted by:
marota
09/04/2014 00:48
268
No New TopicGjuha shqipe
“Gjuha jone sa e mire!/ Sa e emble, sa e gjer?!/ Sa e lehte, sa e lire!/ Sa e bukur, sa e vlere!” Naim Frasheri
6
2
Topics: Row Houses: A Housin...
Posted by:
marota
18/04/2014 17:55
279
No New TopicShqiptarët nëpër botë
“Kam nje kenge per te kenduar, e kam nje dert per te vajtuar, nje semundje e pasheruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemer e plagosur, vajto ti moj nena plake, mergimi djemte t’i ka sosur, e ikin e s’te vijne me prape.”
1
0
Topics: Selanik, filloi sot ...
Posted by:
Amantin
14/10/2012 10:00
774
No New TopicFolklori Shqiptar
Gojedhenat, legjendat, kenget popullore, bejtet, kenget per heronjte jane pasuri kombetare qe shqiptaret duhet t'i trashegojne nga brezi ne brez. Jepni kontributin tuaj te cmuar ne kete drejtim duke sjelle folklorin e krahines suaj.
1
2
Topics: Dasma shqiptare
Posted by:
Amantin
07/10/2012 09:15
1071
No New TopicTrojet shqiptare
Cdo gje mbi trojet shqiptare: Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Cameria.
0
0
Topics:
Posted by:
79
  Arti dhe Kultura
No New TopicArti Shqiptar
Gjithcka mbi artin dhe artistet shqiptare.
2
6
Topics: 9_songs_dvdrip_frenc...
Posted by:
marota
16/04/2014 14:03
259
No New TopicArti botëror
Mendime rreth artit boteror. Vlerat e pashuara te gjenive boterore qe dhe sot mbeten te paarritshem
1
7
Topics: Van Gogh
Posted by:
Amantin
09/10/2012 11:48
125
No New TopicLetërsia shqipe
Diskutime rreth letersise ne Shqiperi. Autoret dhe krijimtaria e tyre.
53
142
Topics: Lotus Notes to Outlo...
Posted by:
alexlong
22/12/2016 04:45
11804
No New TopicLetërsia e huaj
Shkrimtaret e huaj! Krijimtaria e tyre!
88
62
Topics: Joomultra JU Tabs 2....
Posted by:
marota
21/04/2014 11:00
1559
No New TopicEnciklopedia
Ketu do kete informacione nga me te ndryshmet.
13
1
Topics: Shprehje Latine
Posted by:
Amantin
17/10/2012 05:44
3617
No New TopicArti fotografik
Ketu mund te postoni fotografi nga me te ndryshmet, figurat e fotografise shqiptare dhe boterore, historikun e artit fotografik shqiptar, figura shqiptare te fotografise ne bote, etj.
1
2
Topics: Njeriu kërcën mbi hë...
Posted by:
user010_
27/10/2012 06:46
872
No New TopicKinematografia
Ketu mund te lini pershtypjet tuaja mbi filmat qe pelqeni me shume, qofshin keta filma shqiptar? apo te huaj. Gjithashtu mund te postoni te reja mbi artistet dhe yjet e Hollywood-it, kinemase shqiptare, kinemase europiane dhe boterore.
2
3
Topics: Strange Rebels: 1979...
Posted by:
marota
19/04/2014 02:02
275
  Shkenca
No New TopicShkenca dhe jeta
Studime shkencore dhe te rejat me te fundit nga shkenca.
0
0
Topics:
Posted by:
55
No New TopicFenomene Paranormale
1
0
Topics: Montell Jordan - Thi...
Posted by:
marota
21/04/2014 20:38
250
No New TopicParapsikologji
1
0
Topics: Video Convert Master...
Posted by:
marota
14/04/2014 05:09
236
No New TopicTe rejat teknologjike
3
0
Topics: Windows 8 Pro Activa...
Posted by:
marota
23/04/2014 04:02
1250
No New TopicNobelistët e shkencës
4
0
Topics: Chernobyl Commando T...
Posted by:
marota
23/04/2014 18:25
1109
No New TopicFilozofia | Psikologja | Sociologjia
Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri".
1
0
Topics: Ola Podrida-adds
Posted by:
marota
14/04/2014 00:57
238
No New TopicEkonomi & biznes
Ketu do te gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion te bollshem qe ka te beje me ekonomine shqiptare dhe ate boterore, si dhe ne fushen e biznesit ne pergjithesi.
1
0
Topics: Windows 8 Profession...
Posted by:
marota
19/04/2014 09:55
217
No New TopicInformatika
Nese keni nevoje per ndihme apo keni informacione rreth botes se larmishme te informatikes dhe internetit, ju ftojme t'i sillni ketu.
5
3
Topics: Mame 0.90u1 Rompack ...
Posted by:
marota
08/04/2014 08:12
2136
No New TopicMjekësia
''Arti i mjekesise konsiston ne zbavitjen e pacientit ndersa natyra kuron semundjen'' Voltaire
0
0
Topics:
Posted by:
60
No New TopicMjedisi
Diskutime mbi mjedisin.
0
0
Topics:
Posted by:
61
No New TopicJurisprudencë
Strukturat dhe konceptet ligjore qe perbejne te drejten ne teresi.
2
0
Topics: Cisco Unified Commun...
Posted by:
marota
09/04/2014 19:03
283
  Muzika
No New TopicMuzika shqiptare
Diskutime mbi muziken ne Shqiperi.
11
28
Topics: Direct_satellite_pc_...
Posted by:
marota
15/04/2014 14:02
2166
No New TopicMuzika e huaj
Ketu mund te hidhen temat per muziken boterore, te zhanreve te ndryshme.
13
2
Topics: Nice Girl Fucking So...
Posted by:
marota
18/04/2014 22:15
4323
  Te ndryshme
No New TopicDiskutime shoqërore
Ketu mund te diskutojme rreth problemeve te ndryshme qe has shoqeria sot.
3
0
Topics: Barbie Mariposa And ...
Posted by:
marota
24/04/2014 10:50
667
No New TopicModa
Si kujdeseni per veten dhe cilat jane tendencat me te reja ne boten e modes?
5
1
Topics: Mbrwizard 4.1 Downlo...
Posted by:
onsitbin
23/07/2014 05:21
1869
No New TopicArti i kuzhinës
Cilat jane ushqimet dhe gatimet tuaja te preferuara? ''Me thuaj se cfare ha, te te them se cfare je.''
1
0
Topics: South Indian Couple ...
Posted by:
marota
09/04/2014 16:26
229
No New TopicKëndi i vogëlushve
Ketu mund te sillni gjithcka qe ka te beje me vogelushet dhe rritjen e tyre.
7
38
Topics: Swaiman's_Pediatric_...
Posted by:
marota
14/04/2014 06:28
1640
No New TopicKoha e lirë
0
0
Topics:
Posted by:
63
No New TopicJeta juaj intime
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri ne dhimbje, atehere nuk mund te kete me dhimbje, por vetem me shume dashuri.” Nene Tereza
3
2
Topics: Komal Bhabhi Wid X B...
Posted by:
marota
19/04/2014 10:01
1577
No New TopicNostalgji
Nostalgji per femijerine, lodrat, aromat, nenen, babane, motren, vellane, gjysherit, hallat, tezet, dajot, xhaxhane, femijet e pallatit, shkalles, lagjes, shoket e shoqet e klases, shkolles, etj...
4
49
Topics: Dragon City Hack Too...
Posted by:
marota
10/04/2014 23:24
1107
  Argëtim & zbavitje
No New TopicShkarkime
Ketu do gjeni cfare deshironi ju per te shkarkuar.
2
0
Topics: Lojra
Posted by:
Lyhnida
07/10/2012 09:01
272
No New TopicThashetheme V.I.P.
Thashethemet e perditshme per V.I.P-at.
1
0
Topics: Thashetheme VIP-sh s...
Posted by:
Amantin
11/10/2012 08:26
98
No New TopicLojra
Lojra zbavitese ose lojra interneti. Qe nga lojrat elektronike, ato ne internet e deri ne lojrat mendore e matematike. Argetim te kendshem!
0
0
Topics:
Posted by:
77
No New TopicZona Humoristike
Te qeshim sebashku: barsoleta dhe humor!
7
0
Topics: 4 Bilder 1 Wort Leve...
Posted by:
marota
23/04/2014 19:31
1161
  Sporti
No New TopicSporti shqiptar
Ketu mund te sillni informacion per sportin ne Shqiperi dhe sportistet shqiptare brenda dhe jashte vendit.
4
11
Topics: Persobuilder Mac-add...
Posted by:
marota
14/04/2014 02:36
1591
No New TopicSporti nëpër botë
Cilat jane informacionet e fundit rreth sportit neper bote?
2
0
Topics: Construct 2 Crack Sc...
Posted by:
marota
10/04/2014 09:55
406
No New TopicTrupi në formë (gjimnastika)
Si te mbajme trupin ne forme.
0
0
Topics:
Posted by:
64
No New TopicVetëmbrojtja
Ketu mund te sillni informacione mbi teknika apo metoda te ndryshme te vetembrojtjes.
2
0
Topics: Extabit 8teenies Jun...
Posted by:
marota
19/04/2014 07:58
422
  Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime
No New TopicMbi forumin
Postoni ketu cdo problem qe ju jane ankuar userat ose qe keni hasur ne navigimin ne forum.
0
0
Topics:
Posted by:
61
No New TopicSygjerime
Keni ndonje sygjerim per Forumin Amantin? Nese po, atehere beheni ketu!
1
0
Topics: (2011) Abrams Main B...
Posted by:
marota
21/04/2014 06:01
272

What's going on here
Founded: 07/10/2012
Total members:14 | Total threads:303 | Total replies:383
Users online: 0 users ,0 guests.
latest members: alexlong, delbertluna, owenefelix
No New Topic No New Topic      New Topic New Topic
Sign Up | Create | About Us | SiteMap | Features | Forums | Show Off | Faq | Help
Copyright © 2000-2019 Aimoo Free Forum All rights reserved.

Get cheapest China Wholesale,  China Wholesale Supplier,  SilkChain 丝链to be a retailer is easy now.
LUFFY
LUFFY